Londra Moda Haftası'nda Barrus rüzgarı

İncelikli el sanatı "ebru"yu, modanın modern tasarım anlayışıyla buluşturan Barrus, geçen sene Londra Moda Haftası'nda büyük ses getirdi! Fark yaratan yeni İlkbahar – Yaz 2017 koleksiyonu ve defilenin baş mankeni olarak podyumda boy gösterecek olan Tülin Şahin ile bu seneye daha da iddialı hazırlanan Barrus, Londra'da tüm dünyayla ve moda severlerle buluşmak için geri sayımda...

Anadolu'nun kültür mirasından ve medeniyet tarihinden ilham alan yeni nesil tasarımcılar Neslişah Yılmaz ve Nur Çağlayan'ın tasarım ve özgünlük aşkıyla yarattıkları Barrus, fark yaratan koleksiyonları ve çizgileri ile başta Türkiye olmak üzere, tüm dünyada hayranlık uyandırıyor.

İngiltere Kraliçesi dahil dünyada herkesi kendisine hayran bırakan, Barrus'un koleksiyonları, Ebru sanatının tekrarlanamayan özgün desenleri ile hayat buluyor!

Her koleksiyonunda medeniyet tarihinin ve topraklarımızın kültürel zenginliklerini modanın ve tasarımın diliyle günümüze taşıyan, her birinde farklı hikayelerin saklı olduğu benzersiz ve özgün formlara imza atan Barrus'un dünyaca ünlü Orta Avrupalı ressamlardan aldığı ilham ve ebru sanatının günümüzdeki en önemli temsilcilerinden Garip Ay'ın katkılarıyla hayat verdiği yeni İlkbahar – Yaz 2017 koleksiyonu, Neslişah Yılmaz ve Nur Çağlayan'ın farkını bir kere daha gözler önüne seriyor.

Sanattan alınan ilhamın ortaya çıkardığı Barrus'un İlkbahar – Yaz 2017 koleksiyonunun ilk moda durağı ise Londra Moda Haftası… 16 Eylül 2016 Cuma günü sergilenecek olan Barrus defilesinin, koleksiyon kadar ses getiren bir diğer özelliği ise podyumda baş manken olarak yer alacak olan ünlü top model Tülin Şahin…

Details : http://sosyette.com/detay/19224/londra-moda-haftasi-nda-barrus-ruzgari